Mesaj gönder
Hakkımızda

Fabrika turu

Evde >

Shenzhen Eanpower Technology LTD Fabrika turu

MESAJ BIRAKIN
Production Line

Shenzhen Eanpower Technology LTD fabrika üretim hattı 0

İki SMT yama üretim hattı, bir COG+FOG üretim hattı, iki otomatik paketleme hattı (montaj otomatik montaj hattı), 100 seviyeli ultra temiz atölye, 1000 seviyeli temiz oda ve 10.000 toz ile donatılmış iki otomatik üretim hattı vardır. kanıt atölyeleri.Metrekare mühendislik araştırma ve geliştirme laboratuvarı, kalite laboratuvarı, su arıtma test alanı ve sabit sıcaklık ve nem laboratuvarına sahiptir ve müşterilerin ürünlerinin üretim ve testlerini en büyük ölçüde karşılayabilir.

Shenzhen Eanpower Technology LTD fabrika üretim hattı 1Shenzhen Eanpower Technology LTD fabrika üretim hattı 2Shenzhen Eanpower Technology LTD fabrika üretim hattı 3Shenzhen Eanpower Technology LTD fabrika üretim hattı 4Shenzhen Eanpower Technology LTD fabrika üretim hattı 5

OEM/ODM

işbirliği modu

Şirket, müşteriye özel işbirliği moduna odaklanıyor ve her şey müşteri ihtiyaçlarına ve gerçek ihtiyaçlara odaklanıyor.Ürünler ve projelerde müşterilerle işbirliği ve geliştirme ve işbirliği ve kazan-kazan arayışı.Şirketin kendi geliştirdiği ürünler, müşterilerle kendi işletim sistemleri üzerinden iletişim kuracak.

iletişim modu

Dahili entegrasyon, harici yatay, Tek adımlı tek elden hizmet konusunda ısrar edin, müşterileri (müşterileri elde tutma) modunda tutun.Müşterilerle mükemmel bir müzakere ve işbirliği mekanizması kurun.Komiserin, müzakere niyetinden proje projesine, ürün araştırma ve geliştirmesine, seri üretime ve satış sonrası hizmete, tüm profesyonellerin takibine, düğüm izlenebilirliğine kadar bire bir, özel bir kişisi vardır.

Pazar modu

Müşteri ihtiyaçlarına odaklanın ve eksiksiz ürün sistem çözümleri sağlayın.

Ortaklar olarak müşterilerle, kazan-kazan işbirliğini sağlamak için ortaklaşa işbirliği projeleri geliştireceğiz.

Şirketin teknolojisini temel alarak ve pazar talebine göre yönlendirerek, pazar faydalarına sahip yenilikçi ürünler yaratacağız.

Shenzhen Eanpower Technology LTD fabrika üretim hattı 0Shenzhen Eanpower Technology LTD fabrika üretim hattı 1Shenzhen Eanpower Technology LTD fabrika üretim hattı 2Shenzhen Eanpower Technology LTD fabrika üretim hattı 3

R&D

80+ personel mühendislik ekibimiz var.Departman yöneticisi tarafından yönetilir ve elektronik mühendisleri, proje mühendisleri, yazılım geliştirme mühendisleri, QC mühendisleri, QE mühendisleri, QA mühendisleri, süreç mühendisleri ve yapı mühendisleri vardır.

Shenzhen Eanpower Technology LTD fabrika üretim hattı 0Shenzhen Eanpower Technology LTD fabrika üretim hattı 1Shenzhen Eanpower Technology LTD fabrika üretim hattı 2Shenzhen Eanpower Technology LTD fabrika üretim hattı 3