Mesaj gönder
Hakkımızda

Şirket Profil

Evde >

Shenzhen Eanpower Technology LTD Şirket Profil

MESAJ BIRAKIN
Shenzhen Eanpower Technology LTD
Şirket, müşterilerine güvenli, kullanışlı ve akıllı seyahat çözümleri ve daha güvenli yeni enerji ürünleri geliştirmeyi taahhüt eder.
  • Çin Shenzhen Eanpower Technology LTD Şirket
Profil
  • Çin Shenzhen Eanpower Technology LTD Şirket
Profil
  • Çin Shenzhen Eanpower Technology LTD Şirket
Profil
  • Çin Shenzhen Eanpower Technology LTD Şirket
Profil
  • Çin Shenzhen Eanpower Technology LTD Şirket
Profil
Introduction

ŞenztavukEanpsahip Teknoloji LTDEbulent'in bir yan kuruluşudur.Şirket, müşterilerine güvenli, kullanışlı ve akıllı seyahat çözümleri ve daha güvenli yeni enerji ürünleri geliştirmeyi taahhüt eder.2021'de yeşil ve yeni enerji markası "Eanpower" ile akıllı ve taşınabilir elektrik santralini kurarak yeşil, basit ve güvenli bir elektrik kullanan ekosistemi savunarak on binlerce müşteriye temiz ve yenilenebilir enerji sağladı.

 

 

Şirket, araştırma ve geliştirme, üretim, üretim, satışları entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Tam bir kapalı döngü enerji depolama teknolojisi değer zinciri sağlamak için büyük veri platformunun bağımsız araştırma ve geliştirmesi, BMS güç yönetimi.İki tekerlekli elektrikli araçlar için güç takas&şarj hizmetleri sunar ve kullanıcılar için uygun, akıllı ve güvenli kesintisiz güç takas&şarj hizmetleri sunar. Yeşil yaşamı savunur, dış mekan güç kaynağı serisi ürünlerin araştırma geliştirme ve üretimini geliştirir, küresel bir satış ağı kurar , kanal tanıtımı ve eksiksiz bir satış sonrası hizmet sistemi

 


Ürün avantajları ve özellikleri

 

Yüksek voltajlı AC çıkışı

110V-220V AC çıkış, ev aletleri ile güvenli ve güvenilir

 

Yüksek dönüşüm oranı

Dönüşüm oranının %90'ına kadar, dahili 3 verimli ve düşük gürültülü ısı dağıtma fanı, ısı dağıtımı kolay, büyük ölçüde geliştirilmiş ürün dönüşüm oranı ile alüminyum alaşımlı malzeme kullanın.

 

Deşarj oranı% 99.8'e kadar

Piyasadaki 500'ün altındaki enerji depolama güç kaynağının çoğu, yalnızca %60 - %70'ini boşaltabilir.Ürünümüz pili %99,8 deşarj edebilir (son güç şebekesi otomatik olarak kapanır)

 

Kullanırken şarj desteği

Elektrik beslemesi girişi yapılırken, taşıma ekipmanlarının güç beslemesine öncelik verilir.Elektrik kaynağı arızası meydana geldiğinde, güç kaynağı kesintiye uğramadan ve hat düşmeden sürekli çalışmasını sağlamak için ekipmana güç sağlamak için güç kaynağı otomatik olarak 5MS'de değiştirilebilir

 

Çeşitli şarj yöntemleri

Güneş şarjı

Şarj cihazı şarjı

 

Güvenlik sertifikası

Dahili pil, MSDS / UN383 tarafından onaylanmıştır ve CE/FCC/ROHS/PSE, vb. tarafından onaylanabilir.

Avrupa, Amerika ve Japonya gibi ülkeler, deniz ve hava ekspres teslimatını ve diğer kanal teslimatlarını satma ve destekleme konusunda içiniz rahat olabilir.

 

Çoklu çıkış arayüzleri

Süper uyumlu, çeşitli uygulama ortamlarını kullanmaya uyum sağlayabilir

Hizmetler

Şirket, araştırma ve geliştirme, üretim, üretim, satış ile entegre dış mekan güç kaynağı serisi ürün OEM/ODM hizmetleri sağlayan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Eksiksiz bir kapalı döngü enerji depolama teknolojisi değer zinciri sağlamak için büyük veri platformu BMS güç yönetiminin bağımsız araştırma ve geliştirmesi.İki tekerlekli elektrikli araçlar için güç değiştirme ve şarj hizmetleri sağlar ve kullanıcılar için uygun, akıllı ve güvenli kesintisiz güç değiştirme ve şarj hizmetleri sağlar. Yeşil yaşamı savunur, dış mekan güç kaynağı serisi ürünlerin araştırma, geliştirme ve üretimini geliştirir, küresel bir satış ağı kurar , kanal tanıtımı ve eksiksiz bir satış sonrası hizmet sistemi

Çin Shenzhen Eanpower Technology LTD şirket Profili 0

History

2005 Ebulent merkezi kuruldu

2010 ISO9001 sertifikasını geçti

2013 ISO14001, CCC sertifikasını geçti

2015 ISO13485 sertifikasını geçti

2017 Ulusal Yüksek Teknoloji kurumsal sertifikasını geçti

2018 NSF TUV sertifikasını geçti

2020 FDA sertifikasını geçti

2021 Eanpower marka şirket kuruldu

 

 

 

Team

Çin Shenzhen Eanpower Technology LTD şirket Profili 0

Mühendislik Ar-Ge Departmanı

80+ personel mühendislik ekibimiz var.Departman yöneticisi tarafından yönetilir ve elektronik mühendisleri, proje mühendisleri, yazılım geliştirme mühendisleri, QC mühendisleri, QE mühendisleri, QA mühendisleri, süreç mühendisleri ve yapı mühendisleri vardır.

Kalite Kontrol Departmanı

2005 yılında şirketin kuruluşundan bu yana kendi ürün kalite sistemimizi oluşturmaya odaklandık.10 yılı aşkın bir süredir geliştirme sürecinde, üretim, satış ve satış sonrası kaliteyi sağlamak için çalışıyoruz.2010 yılında şirket kalite sistemini daha da mükemmelleştirmiştir.2011 yılında Ebulent, ISO9001 sertifikası, CQC (ürün kalite sertifikası), ISO14001, ISO13485 ve CCC (ürün sertifikası) aldı.Müşterilerine daha fazla hizmet ve daha iyi ürün kalite güvencesi sağlamak için 2020 yılında TS16949 ve OHSAS18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi) benimsemeyi planlamaktadır.

Kalite sistemi

Proje incelemesi, doküman kontrolü, ürün yönetim planı, tasarım geliştirme, mühendislik değişim programı, tedarik zinciri yönetimi (tedarikçi-satın alma), malzeme yaşam döngüsü yönetimi, konsantre denetimi, malzeme incelemesi MRB (malzeme inceleme panosu), süreç içi inceleme kontrolü kompozisyon testi , uygun olmayan ürün (uygun olmayan ürün kontrolü, sevkiyat kontrolü, müşteri şikayet kontrol süreci), insan kaynakları yönetimi-eğitim yönetimi, arıza analizi yeteneği, bitmiş ürün takip yönetimi, parti takip yönetimi, takip sistemi.

Ekipman testi yeteneği

Yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık, yüksek irtifa düşme önleme (düşme, düşen top), kalem sertliği (yazma basıncı), gerilim, geleneksel yaşlanma, ultraviyole yaşlanma, simüle edilmiş taşıma, yüksek frekanslı titreşim, elektrostatik çarpma, spektral algılama, mekanik boyut testi, rutin kalite testi ve özel test dahil olmak üzere sızdırmazlık testi, akü Şarj ve deşarj testi, tork testi vb.

Lojistik Departmanı

Lojistik departmanı, profesyonel nakliye ve ithalat ve ihracat beyannamesi personeline sahiptir ve tüm şirket malzemelerinin ve ürünlerinin ithalat ve ihracatında yeteneklidir.

Gümrük Müdürlüğü'nde ithalat ve ihracat hizmetleri, gelen malzemelerin işlenmesi ve fabrikaların yurtiçi nakli için bir kayıt kılavuzu bulunmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışında birçok nakliye şirketi (SF, Debon, UPS, FedEx, TNT gibi) ile yakın işbirliği içinde olup, lojistiği deniz, kara ve havayı kapsamaktadır.

20.000 metrekarelik Hong Kong kooperatif depolama şirketi ve 120 Shenzhen-Hong Kong nakliye aracı ile işletmeler ve müşteriler için uygun ve hızlı lojistik ve depolama desteği sağlayabilir.

Pazarlama Bölümü

Pazar modu

Müşteri ihtiyaçlarına odaklanın ve eksiksiz ürün sistem çözümleri sağlayın.

Ortaklar olarak müşterilerle, kazan-kazan işbirliğini sağlamak için ortaklaşa işbirliği projeleri geliştireceğiz.

Şirketin teknolojisini temel alarak ve pazar talebine göre yönlendirerek, pazar faydalarına sahip yenilikçi ürünler yaratacağız.

▲ Üretim departmanı

İki SMT yama üretim hattı, bir COG+FOG üretim hattı, iki otomatik paketleme hattı (montaj otomatik montaj hattı), 100 seviyeli ultra temiz atölye, 1000 seviyeli temiz oda ve 10.000 toz ile donatılmış iki otomatik üretim hattı vardır. kanıt atölyeleri.Metrekare mühendislik araştırma ve geliştirme laboratuvarı, kalite laboratuvarı, su arıtma test alanı ve sabit sıcaklık ve nem laboratuvarına sahiptir ve müşterilerin ürünlerinin üretim ve testlerini en büyük ölçüde karşılayabilir.